Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Завърши делото срещу Садам. Сега може да започне срещу Буш.
Политически 2,923 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лекуваме клептомания с клаустрофобия. Тел. 166 Знаете ли че... Мечо Пух е християнин. Ако беше мюсюлманин щеше ли да има за приятел една свиня! Тя: - И един кавалер трябва да казва на своето момиче само:обичам, ще купя и ще отидем! Явор: - Няма проблем: обичам бира, ще купя въдици и ще отидем за риба! Заринат в силициев диоксид, изложен на тежка слънчева радиация и безпощадни метеорологични условия ви казвам: на плажа е добре. Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз… нали разбираш, те… никоя не искаше… а и вече е късно… дай още по някое одеало да се завием и да си ходя… - Късно е чадо, мандалото лопна…