От пресцентъра на МВР съобщават, че вчера при ювелирна операция в "Дънкин’Донътс" на пл. Гарибалди е заловен опитния руски килър по прякор Кузмич. Той е направил пълни самопризнания, че е нает от Митьо Очите и Пешо "Уши-нос-гърлото", за да убие Мики Маус, Доналд Дък и Дичо "ex" D2. Мярката за задържане на Кузмич е увеличена от 24 на 72 часа поради, цитирам, "опасна склонност към употреба на алитерации" - дейност, инкриминирана в новия вариант на НПК по препоръка на Оли Рен.
Авторът на тази дописка о.р. Майор Михов не може да бъде открит за коментар, тъй като най-вероятно се укрива по гореспоменатата причина.
Пешо и Гошо спират в Германия на бензиностанция и казват:
- Пълни догоре...с вода!
Слагат едно хапче в резервоара, палят и тръгват.
На другия ден пак същото.
На третия към тях се приближил господин с костюм и се представя:
- Здравейте, аз съм зам. изпълнителен директор на Ауди, упълномощен съм да ви предложа 1 000 000 евро за хапчетата!
Пешо:
- 3 милиона и са Ваши!
Плаща господина и щастлив си заминава с кутийката с хапчета.
Гошо:
- А бе Пешо, как ще караме сега?
- Ами на газ, както досега...