Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един тип попаднал oт Физико-математическия институт в лудницата (защо ли?) и почнал да крещи: - Ще ви интегрирам! Ще ви диференцирам! Всички се разбягали само един човек си стоял спокойно. - Абе, ти не се ли плашиш? - Дреме ми на аргумента, аз съм просто eкспонента.
Разни 1,712 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кажи ми каква мелодия звъни на мобилния ти телефон и ще ти кажа кой си. Чувствала съм се наранена, когато губех мъжете, в които се влюбвах. Сега съм убедена, че никой не губи никого, тъй като никой не притежава никого. Ето в какво се състои истинската свобода: да имаш най-важното нещо на света, без да го притежаваш. Селище на човекоядци. Двама мъже носят ковчег. Среща ги трети и пита: - А бе, вие днес на консерви ли сте? - От всичко на този свят най-много се страхувам от стоматолози и от тъмно. - А защо те е страх от тъмното? - Кой знае колко ли стоматолози се крият там?!... През една дупка на стената бай Петко обичал да гледа своята съседка как мете двора облечена с къса роба. Но веднъж,бабата го сгащила и закрещяла: -Що не запушеш тая дупка бе дядо? А дядото тъжно отговорил: -Нямам сили вече,старо.Да бях млад хубаво щях да я запълня аз тая дупка.