Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама набори на по 70 години се срещат и си бъбрят: -Как си наборе? - пита единият -Добре съм наборе, само дето от 15 години не ми е ставал! -Ааа аз съм по добре наборе да чукна на дърво на мен от 10 години не ми е ставал! ! !
Семейни 3,295 прегледа
Следващ →

Още вицове