- Деца, - пита учителката - кой ще каже какви пари имат американците? Петърчо?
- Долари, госпожо.
- Правилно! А французите какви пари имат, Марийке?
- Франкове, госпожо.
- Точно така! А ние какви пари имаме, Иванчо?
- Ние нямаме пари, госпожо!
Двама набори на по 70 години се срещат и си бъбрят:
-Как си наборе? - пита единият
-Добре съм наборе, само дето от 15 години не ми е ставал!
-Ааа аз съм по добре наборе да чукна на дърво на мен от 10 години не ми е ставал! ! !