Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама набори на по 70 години се срещат и си бъбрят: -Как си наборе? - пита единият -Добре съм наборе, само дето от 15 години не ми е ставал! -Ааа аз съм по добре наборе да чукна на дърво на мен от 10 години не ми е ставал! ! !
Семейни 3,297 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дядо отива на преглед при доктора. –Събличай се да те прегледам, дядо! –Ама всичко ли? -Всичко! Съблича се дядото, а пред доктора се разкрива потресаваща гледка. По цялото тяло на дядото татуировки. -Какво е това, бе дядо? ! -Ами много съм обикалял света и имам татуйровка с името на всеки град, който съм посетил, "Париж", "Виена", "Рим". -Ами какво е това Ам-ам на оная ти работа? Старецът въздъхнал тъжно: –Като бях млад пишеше Амстердам. Един доктор с остра ангина, паднал му гласът и едва, едва шепти. Влиза хубава засукана пациентка и докторът шепти тихо: -Идете зад паравана и се съблечете..! След малко се показва главата на пациентката от зад паравана и шепти: -Ами ти що не си се съблякъл, докторе..? На въпросите от медиите за високите цени на горивата, директорът на рафинерията в Бургас се държа като „ нито лук ял –нито лукойл мирисал „ Надписи в градски рейсове в различни страни: Германия: "Разговорите със шофьора са строго забранени!" Англия: "Разговорите със шофьора не са желателни." Италия: "Не отговаряйте на шофьора!" Израел: "Нямате никаква сметка да си говорите със шофьора." Ирландска поговорка: Eating when drinking is cheating