Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Полицай и професор пътуват в едно купе от Пловдив за Варна. Пътуването било дълго и професорът не искал да скучае. Решил да се позабалява и казал: - Всички знаем колко сте тъпи вие полицаите, но за да не скучаем предлагам да си задаваме въпроси. Ако не можеш да ми отговориш, ще ми дадеш един лев, тъй като си тъп, ако не мога аз да ти отговоря, ще ти дам сто лева, понеже сам по-умен. И така давам ти шанс ти да започнеш. Полицаят казал: - Защо като измериш една котка от главата до опашката е три педи, а от опашката до главата е пет педи? - Не знам - отговорил професорът - ето ти сто лева. Кажи сега защо е така. - И аз не знам - отговорил полицаят - на ти един лев!
Любими Герои 3,504 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решил един студент от ТУ да си отсече една елха, да си има и той за Коледа. Отишъл в гората, харесъл си елхичка, но точно когато замахвал с брадвата тя му проговорила с човешки глас: - Не ме отсичай и ще ти изпълня три желания. Замислил се студента и казал: - Искам тая гад хазяйката да спре да ми иска наем. - Няма проблеми, от днес нататък и една стотинка наем няма да плащаш. - Искам да нямам проблеми с изпитите. - Готово, ще вземеш всичките изпити, които ти остават до края на следването с високи оценки. - Накрая искам да се уредя с хубаво момиче от ТУ. Замислила се елхичката и с тъжен глас казала: - Сечи, сечи... Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене: - Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал: - Ей, нещастник, ще ти счупя - Само Левски са свине-е-е. Форт някъде в Дивия запад. Белите са се укрепили вътре и чакат да ги нападнат индианците. Командирът на форта казва на индианския съгледвач, който работи за белите: - Прериен вълк, опитай да разбереш колко индианци ни нападат. Оня ляга на земята, долепя ухо до пръстта и казва: - 200 човека са, всичките на коне, боядисани в цветовете на войната. Вождът е яхнал дорестия си кон на бели петна, помощникът му е на сива кобила. Шаманът и той е с тях. Командирът е поразен: - И ти разбра всичко това само като се вслушваш в тропота на копитата им? - Не, капитане. Видях ги през процепа под портата. Две мравки решили да си направят малка разходка из някоя полянка и да си полегнат малко на теферич. Едната казала: - Аз ще си взема една бутилка спрайт, ще си лежа и щи си правя кефа. - Аз пък ще си взема един касетофон с една касетка с оная песен, нали я знаеш "I feel good" и аз да си правя кефа. Отишли те, легнали на полянката, след малко се сетили да си вземат спрайта и касетофона, обаче нещата им ги нямало. След малко от едно храстче излязла друга мравка и казала, оригвайки се: - I feel good!!! Млад лейтенант, току-що завършил ВоенМеха, търка екрана на осцироскопа със спирт. Влиза капитанът. - Какво правиш! На какво са ви научили в училище? - Почиствам техниката, както са ми преподавали. Вземаме памуче, напояваме го със спирт и трием. - Теоретик! Виж как се прави! Взема чаша. Пълни я със спирт. Изпива я. Дъхва върху екрана и започва да трие...