Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Полицай и професор пътуват в едно купе от Пловдив за Варна. Пътуването било дълго и професорът не искал да скучае. Решил да се позабалява и казал: - Всички знаем колко сте тъпи вие полицаите, но за да не скучаем предлагам да си задаваме въпроси. Ако не можеш да ми отговориш, ще ми дадеш един лев, тъй като си тъп, ако не мога аз да ти отговоря, ще ти дам сто лева, понеже сам по-умен. И така давам ти шанс ти да започнеш. Полицаят казал: - Защо като измериш една котка от главата до опашката е три педи, а от опашката до главата е пет педи? - Не знам - отговорил професорът - ето ти сто лева. Кажи сега защо е така. - И аз не знам - отговорил полицаят - на ти един лев!
Любими Герои 3,503 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама рибари висят цял ден на кея и напразно чакат да хванат поне една риба. По едно време единия се обажда: - И ще ми разправят те на мене, че цели народи се прехранвали с риболов... - Деца, - обръща се учителката към класа, - довечера ще има пълно лунно затъмнение. Това е много рядко явление, и се надявам, че ще го гледате. Запомнете, започва в девет и половина. - По коя програма? - Разправят, че играеш в местния отбор? - Да. - И колко гола имаш? - Над двеста. - Охо! Сигурно си най-добрия нападател! - Не, най-лошия вратар... Първия учебен ден. Госпожата: -Сега деца всеки ще разкаже какво добър е направил през лятото. Марийка: -Аз спасих едно коте от дървото. Криси: -Аз помогнах на една баба да премине през улицата. Гошо: -Аз Помогнах на баща ми да оправи колата. И така целия клас се изредил и накрая Иванчо става: -Еми госпожо аз спасих Марийка от изнасилване. Госпожата: -Браво бе, Иванчо! И как направи това? Иванчо: -Еми убедих я да ми пусне. Един рокер и един индианец се срещат в пустинята и индианецът вика на рокера: - Абе твоя кон много убав бе, я дай да го пояздя малко! Рокерът му го дал и индианецът дал газ и тръгнал с мотора в пустинята. Рокерът тръгнал да го гони и го настига след 1 ден и го гледа индианеца на земята и му вика. - Какво стана бе?? Индианеца му казал: - Абе мани мани тоя твоя кон ебати големото око има а едно дарво неможа да види.