Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студентска столова. Над тавата за хляба - надпис: "Не взимайте прекалено много хляб!". Отдолу - дописано с молив: "има в кюфтетата".
Студентски 2,865 прегледа
Следващ →

Още вицове

Искам смъртта да ме завари, докато си засаждам зелето. Споделено на глас Между тинейджъри: - Мери, влюбен съм в теб до уши! - кълне се в любов той и се опитва да я целуне. - Така ли? - смее се Мери. - А миеш ли си ушите редовно?! Христо Стоичков отива на откриване на една галерия. Застанал той пред една картина и почнал да я зяпа, минал един час и един от собствениците го попитал: - Господине, кажете ако мога да ви помогна с нещо? - Абе, ако може да ми кажете тая картина "Селянин чопли семки" от кой век е? - За тая картина не знам, ама това огледало, в което се оглеждате е от четвърти век! "Най-важното качество на чиновника е неговата неподкупност. То се измерва в долари." Попада един мъж в ада. Невероятен кеф. Всичко е идеално:хората, храната, даже жените. И пита архангела: - А може ли да хвърля един поглед на ада? Дават му да погледне, а там абсолютно същото, даже гледката, но хората защо ли плачат и страдат. - Защо всички са толкова нещастни? - пита учуден мъжът. - Просто защото мислят, че в рая е по-хубаво...