Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малкият Иванчо: - Мама, лимоните имат ли клюн? - Не, Иванчо. - Значи съм изцедил канарчето.
Иванчо и Марийка 3,577 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борец се качва в такси на Попа, пътува две преки и слиза на HДК. Поглежда цифрите 106, плаща 110 и слиза без да каже дума на шофьора, който прибира парите и започва да си скубе косите от яд: - Защо слушаш УКВ, тъпако? Слушай средни вълни - там почват от 600 и нагоре. Майката на Иванчо получава бележка от учителката му: "..Иванчо е способно момче, но прекалено много мисли за секс и момичета...!" Майката пише: "..Ако намерите решение - съобщете. Баща му има точно същия проблем!" В една килия с три легла има двама затворника. Един ден надзирателят им казва: - След малко ще си имате нов съквартирант. Първият коментира: - Това е жена ми понеделник, сряда и петък. Вторият добавя: - И моята вторник, четвъртък и събота. След около половин час надзирателят докарва новият затворник, здрав едър мъжага. Той се настанява удобно и казва на досегашните обитатели: - Здравейте бебенца, аз съм вашата майчица и ще ви храня. И понеже цицката е само една, ще бозаете на смени..... Учителката: - «Пада» и «виси» са глаголи. Иванчо: - Съмнявам се. Учителката: - Те означават действие. Иванчо: - Ама какво действие, ако е паднал и виси?... А картинките в интернет, искащи да докажеш, че не си робот, не са ли проява на расизъм?