Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Междуселски автобус. Баба сяда зад шофьора и поръчва: - Момче, да се обадиш, когато стигнем до Попица! - Бъди спокойна, бабо! Автобусът се кламбичка час, два, три... По едно време бабата побутва шофьора: - Много ли има още до Попица? Шофьорът с ужас разбира, че е забравил. Тегли на ум една, върти волана, кара петдесет километра в обратната посока. - Ето ти бабо, Попица. Слизай! - Ама аз не съм за Попица! - ??? - Дъщеря ми каза като я наближим, да си изпия хапчето!
Разни 2,206 прегледа
Следващ →

Още вицове

Детството ти свършва, когато родителите ти вече не нагласят паричката да се пада в тебе на Бъдни вечер! - Защо блондинките изкъртват вратите на тоалетните преди да влязат в тях? - За да не ги гледат през ключалката! При психолога: - Докторе, IQ-то ми е 85, на жената е 155, на дъщерята 145, чувствам се непълноценен. Какво да правя? - Трябва повече да четете. - А какво по-точно? - Семейния кодекс, раздел "Развод и издръжка". Попитали радио "Ереван": -Защо блондинките пълзят като влязат в супермаркет. Отговор: Защото търсят ниски цени. Лети поп в самолет. Вика стюардесата: - На каква височина летим? - 3000 метра. - Донесете ми тогава чаша коняк. Донася му. Продължават да летят. Попът пак вика стюардесата: - На каква височина летим? - 5000 метра. - Донесете ми още една чаша коняк. Донася му. Продължават да летят и попът пак вика стюардесата: - На каква височина летим? - На 10 000 метра. - Донесете ми тогава чаша вода. - А не искате ли коняк? - Ш-ш-ш-ът! Да не чуе началството!