Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не мога да заспя и си мисля за теб. Знам, че сега спинкаш и искам да ти пожелая сладки сънища!
Пожелания 2,627 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наскоро двама художника са пребили двама борци. Какво е това? Упадък на българския спорт? Или подем на родната култура? Бръснар пита клиент: - Вие за кой футболен отбор сте? - За същия, за който сте и вие. - Но вие не знаете на кой отбор съм фен? - Да, но бръсначът е у вас. Посадил си дядо ряпа. Ряпата пораснала, дошло време за вадене. Дърпа дядото - не може, дошла бабата, пак не става. После внучката, кучето, котката, мишката... Дърпат, дърпат и изведнъж "храс" - и се скъсало кучето! Един ден Зайо-Байо си вървял в гората, но не щеш ли, паднал в един трап. Минало магарето и заека му рекъл: - Моля те, Марко помогни ми! Магарето се поколебало, пък отвърнало: - Ще ти го пусна, пък ти се хвани за него и се изкачи. Така и станало заекът се хванал и се измъкнал. На следващия ден Зайо вижда Марко във същия трап. - Моля те, помогни ми казало магарето. Зайо Байо отвърнал: - Моя е малък, ама ще се обадя по мобифона да дойдат и да те извадят. Заекът звъннал, извадили магаретор пък то рекло: Ех, Зайо, Зайо, който си няма... си има мобифон. Влиза един кон в една аптека и казва: - Дайте ми 2 тона въглища! - Ама моля ви се господине, това е аптека! - Няма проблем аз сам с колело!!!