Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж се прибира вкъщи и пита жена си: - Жено, искаш ли днес да правим малко по-извратен секс? А тя отговорила: - Откога те чакам да ме попиташ това? ! Къде искаш да ми го сложиш? - В ушите! - Ти нормален ли си бе? ! Искаш да оглушея ли? - Е-е-е ти пък... Цял живот като ти го слагах в устата, как пък не онемя? ! ...
Семейни 3,132 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво е мнението ви за политиците? Оториноларингологът: - Всички са с отит! Психиатърът: - По-голямата част са ми пациенти. Гинекологът: - Много,много не се напъват,а и така е по-добре, защото повечето закони които раждат са даунчета. Офталмологът: - Тъй като гледам,левицата вижда само с дясното си око, десницата има перде и на двете,а центъра е разноглед. Рибар хвърля въдицата и почти веднага плувката му започнала да се мята, потъва и т.н. Вади си той въдицата и червеят: - Абе, ти луд ли си? Тия риби долу ще ме изядат. Рано сутрин мъж се прибира вкъщи и започва да обяснява на жена си: - Разбираш ли, скъпа. Отначало отидохме с другарите да пийнем по една бира. - О, моя Супермен! - отвръща жената. - А после ходихме да гледаме футбол. - О, моя Супермен! - А след това ходихме да хапнем. - О, моя Супермен! Мъжът не издържа: - Ама ти, защо непрекъснато ме наричаш Супермен? - Защото само Супермен си обува гащите върху панталона. През 2006 година стартира кампанията за разделно събиране на боклука в София. Очаква се през 2007 да стартира и разделно извозване на боклука. Двама борци си говорят: - Пешо, виж какво пише автора на вестника за нас. - Ще видиш какво ще пише утре за него...