Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как мина шофьорския изпит? - Скъсаха ме. - Мина на червено? - Не, даже не потеглих. - Какво? На задната седалка ли седна? - Не, съвсем нормално. Седнах, нагласих си седалката, стегнах си колана... - И? - А после се обърнах към инспектора и казах - "И вас ви съветвам да се пристегнете".
Разни 1,678 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не знам какво става,но като чатя с теб, буквите Л,Ю,Б,О,В ми излизат само главни! По случай световния ден на потребителите ГДБОП съобщава, че днес на пазара на площад "Славейков" ще има празнични намаления. В училище госпожата изпитва Иванчо: - Иванчо, как бабати меси питка - Ами, не знам, госпожо. - Иванчо, а как си пишеш домашните? - Ами, не знам госпожо. - Иванчо, къде е дядо ти? - Ами, не знам госпожо. - Иванчо, къде е кравата? - Ами, не знам госпожо. Иванчо се пребира в къщи и пита баба си: - Бабо, ти как месиш питка? - Бавничко, славничко и красивичко, Иванчо. - Бабо, аз как си пиша домашните? - Оп-льоп и готово... - Бабо, къде е кравата? - Пасе ей там на баира. - Бабо, а къде е дядо? - Умря бабиното през втората световна война. На другия ден Иванчо отива на училище и госпожата пак го пита: - Иванчо, баба ти как меси питка? - Оп-льоп и готово... - Иванчо, ти как си пишеш домашните? - Бавничко, славничко и красивичко... - Иванчо, къде е кравата? - Умря през втората световна война... - Иванчо, а разбра ли къде е дядо ти? - Да госпожо. Пасе ей там на баира... Някои неща за жените никога няма да се узнаят... Това е така, защото девичата памет плавно преминава в женски тайни, а те от своя страна - в бабешка склероза. Дяволът хванал един българин, руснак и американец. Казал им: - Донесете по едно оръжие от родината си! Донесли си те... дяволът продължил: - А сега, който успее да си го навре отзад го пускам. Който не успее отива директно в ада! Първи е българинът. Взел си е малко пистолетче. С малко зор успява. Идва ред на руснакът - той е взел Калашник - напъхал го е половината и ту плачел, ту се смеел... Дяволът се доближил до него гледайки го много странно и попитал с недоумение: - Добре де, разбирам защо плачеш - боли те, а защо се смееш?! Руснакът му отговорил веднага: - Защото американецът идва с танк!