Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
А колко щастливи семейства се разпаднаха заради включената отметка "Запомни паролата"...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Празен стомах се пълни, празна глава никога...
Бисери
03.10.2017
3,061 прегледа
Следващ →
Още вицове
Някакво хлапе попитало баща си: - Тате, за какво служат пръстите на ръцете? - Ами палецът е удобен за хващане, с показалеца показваме, на безименния си носим венчалния пръстен, а с кутрето е много удобно да си чистиш ушите. - А средният пръст? - Като пораснеш и се ожениш, ще разбереш. Дошло време, хлапето пораснало и се оженило. Преди първата брачна нощ момъкът попитал баща си: - Тате, сега ще ми обясниш ли за средния пръст? - Сине, сега ще влезете с булката в спалнята... Ще започнете да правите любов. Ще ви хареса, ще правите пак. После пак. По някое време ще каталясаш. Булката обаче ще иска още. Ще опиташ с език. На нея пак ще й се хареса. И езика ти ще се умори, а тя пак ще иска още... - Добре де, какво общо има с това средния пръст? - Ами накрая с него ще я почукаш по челото и ще й кажеш: "Ти в ред ли си ма? Айде да спим!"
Иванчо влезнал в кухнята, видял един пакет карамелени бонбони на масата и веднага ги излапал. След малко влезнала и малката му сестра, видяла празната кутия от бонбоните и започнала да хленчи: - Ти изяде всички бонбони и дори не се сети за мен! - Как да не съм се сетил? Защо мислиш ги изядох толкова бързо?
На купин. Тя: Женен ли сте? Той: Да, но не много.
Политиката не е точна наука, а изкуство.
Попитала веднъж учителката: - Деца, кое от вас ще ми каже, за какво се използва електрическият ток? Иванчо пръв вдигнал ръка и тя от немай къде го вдигнала да отговори. - За ядене Госпожо! - Е как така за ядене бе, Иванчо - учудено попитала госпажата. - Ми е така, тате вика на мама всяка вечер, гаси тока и го лапай!