Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Празен стомах се пълни, празна глава никога...
Бисери 3,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакво хлапе попитало баща си: - Тате, за какво служат пръстите на ръцете? - Ами палецът е удобен за хващане, с показалеца показваме, на безименния си носим венчалния пръстен, а с кутрето е много удобно да си чистиш ушите. - А средният пръст? - Като пораснеш и се ожениш, ще разбереш. Дошло време, хлапето пораснало и се оженило. Преди първата брачна нощ момъкът попитал баща си: - Тате, сега ще ми обясниш ли за средния пръст? - Сине, сега ще влезете с булката в спалнята... Ще започнете да правите любов. Ще ви хареса, ще правите пак. После пак. По някое време ще каталясаш. Булката обаче ще иска още. Ще опиташ с език. На нея пак ще й се хареса. И езика ти ще се умори, а тя пак ще иска още... - Добре де, какво общо има с това средния пръст? - Ами накрая с него ще я почукаш по челото и ще й кажеш: "Ти в ред ли си ма? Айде да спим!" Иванчо влезнал в кухнята, видял един пакет карамелени бонбони на масата и веднага ги излапал. След малко влезнала и малката му сестра, видяла празната кутия от бонбоните и започнала да хленчи: - Ти изяде всички бонбони и дори не се сети за мен! - Как да не съм се сетил? Защо мислиш ги изядох толкова бързо? На купин. Тя: Женен ли сте? Той: Да, но не много. Политиката не е точна наука, а изкуство. Попитала веднъж учителката: - Деца, кое от вас ще ми каже, за какво се използва електрическият ток? Иванчо пръв вдигнал ръка и тя от немай къде го вдигнала да отговори. - За ядене Госпожо! - Е как така за ядене бе, Иванчо - учудено попитала госпажата. - Ми е така, тате вика на мама всяка вечер, гаси тока и го лапай!