Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато се обърнат към теб с молба, започваща така: "Моля те, кажи ми честно..." с ужас разбираш, че след малко ще почнеш да лъжеш доста.
Бисери 2,986 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дон Корлеоне бил на 12 години и пише писмо до Дядо Господ какво иска за Коледа. Започва: "Мили Боже, искам черен велосипед с лъскави калници..." Къса листа и мисли: - Няма да стане. Миналата седмица убихме един. Ама той си беше виновен. Защо трябваше да влиза в нашия район... Отново започва да пише: "Господи, много ми се иска да имам червен велосипед..." Пак къса листа и мисли: - Няма да стане. Вчера участвах в групово изнасилване. Ама тя си беше виновна. Защо не се съгласи да вземе пари... Пак започва да пише: "Господи..." Къса листа. Взима статуетката на Дева Мария, заключва я в сандъка и започва да пише: " Исусе, ако искаш отново да видиш майка си..." All inclusive-а превръща някои хора обратно в маймуни. - Постоянно опитвам всякакви диети, но не отслабвам, напротив, напълянявам. Какво да правя? - Не опитвай всички диети едновременно. Стои заека на пънче и пише. Минава покрай него лисицата и го пита: - Какво пишеш, зайо? - Дисертация. - За какво? - За това как зайците ядат лисици. - Че къде си виждал такова нещо? - Ела с мен и ще ти покажа... След известно време заека пак седи и пише нещо. Минава вълкът. - Какво пишеш, дългоухи? - Дисертация за това как зайците изяждат вълците. - Ти да не си откачил? - Ела с мен и ще ти покажа... Следваща картина: заекът пише, идва мечката. - Какво пишеш? - Дисертация за това как зайците изяждат мечките. - Къде си видял такова нещо? - Ела с мен и ще ти покажа... Последна картина: пещера, планина от лисичи, вълчи и мечи кости. В средата, огризвайки кокалче, лежи огромен лъв. Поука: важна е не темата на дисертацията, а кой ти е научен ръководител. "Пролетта дойде. Половината офис чете "как да свалим мацка", а другата половина от офиса "как да свалим хубав мъж"." Това добре. Лошото е когато сте само мъже в офиса, но горното важи и за вас...