Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не е важно дали духаш или ти го духат. Важно е да водиш духовен живот.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Миме, - казва шеф на секретарката си, - ако дойде Бончев да ме търси, няма ме. И, за да не усети, че го баламосваш, никаква работа да не вършиш!
Професионални
03.10.2017
2,847 прегледа
Следващ →
Още вицове
Английски лорд се жени. Първата брачна нощ влиза в спалнята облечен с черна сатенена пижама и с червана папионка. Младата съпруга седи на края на спалнята и сконфузено проговаря: -Милорд,...аз не съм девствена! Лорда се замисля, след това излиза и се връща облечен с памучна пижама на цветчета. -Милорд, защо сменихте пижамата? - пита учудена младата съпруга. -Милейди, с официален костюм ходя само на примиера!
Двама воайори се срещнали. Единият попитал: - Какво ще правим тази вечер? Другият му отвърнал: - Ще видим.
Връща се нашенец от Англия и на митницата го спира митничар с въпроса: - Имате ли нещо за деклариране? - Ами 500 000$. - От къде толкова пари бе човек? - Ами виж сега, играехме покер една вечер и аз имах фул и залагам 100$. Играча отсреща вика - плащам и вдигам със 100. И така няколко пъти докато го питам - какво имаш и той ми казва каре. Аз викам дай да видя а той ми каза "а, ние тук всички сме джентълмени и си вярваме". И от тогава като ми тръгна една карта...
Немец е в България. След някой ден започнал, като се запознава с българи да им оглежда ръцете. Попитали го защо прави така, а той: — Като ви гледам какви пътища сте си направили, си мисля, че нещо трябва да не ви е наред с ръцете. — Какво правиш в работата си? — Работя. — На работа всички работят. Какво точно правиш? — Спя! — ??? — Аз съм охрана.
Жената е като пастета един я отваря,всички намазват.