Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
А Вълкът щеше да остане жив, ако не беше заговорил в тъмната гора момиче с червена шапка.
Животни 2,940 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Copyright" - дословен превод - "Копирано вярно" :))) Програмист( или Явор или Вальо;-) е при доктора: - Докторе, болен съм. Не мога да се откъсна от компютъра. По 18 часа в денонощието съм пред компютъра! - Няма безнадеждни случаи, ще ви лекуваме. - С какво? - Ясно е с какво - алкохол, цигари, мацки! Учителката пита Пиер: - Защо Карл Велики е измисли училището? - Защото нищо не е рискувал - вече е бил твърде голям, за да ходи на училище. Професорът пита свой студент: - Колега, какво ви е отношението към висшата математика? - Ами... нещастна любов. - Какво имате предвид? - Аз я обичам, но тя не ми се отдава. Мъж се връща от лов. Жена му го пита: - Скъпи, а защо миришеш на акано? Той й отговаря: - Скъпа, отидох на лов с Шаро. Влязохме в гората, и Шаро изчезна някъде. Продължих и намерих една бърлога. Коленичих и погледнах вътре... Изведнъж някой отзад ми сложи две лапи на гърба. Обърнах се и видях, че това е Шаро, но не можах да спра да акам!...