Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Според управляващите у нас вече няма бедност, но защо 45 процента от хората упорито не искат да забележат това!
Бисери 2,979 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели, който не са се виждали отдавна. Единя казва: - Хайде да пием по едно за да отпразнуваме срещата ни! - Аз не пия. - Така ли!! Защо? - Помниш ли миналото лято? - Да. - А аз не. Шефа: - А кафето по клавиатурата също вирус ли го е разлял? Катеричката излиза сутринта от хралупата и се прибира чак вечерта. Мъжът й побеснял: - Къде беше ма, пребивам те. Катеричката: - Не ми се карай, да знаеш само - хванаха ме в гората едни хулигани и три дни ме изнасилваха. - Бе кви три дни, нали те няма от сутринта? - Ама аз дойдох само за малко. В хотел: - Стаята е 15 лева на нощ...5 лева е ако сам си оправите леглото... - Добре, ще си оправя леглото... - Ок, сега ще ви донеса пирони и летви... - Имате ли някаква работа за мен? - разпитва безработен човек в строителна фирма. - Може и да се намери... Какво сте работили преди да останете без работа? - Занимавах се с политика. Бях министър. - И вие смятате, че в строителството има работа за бивши министри? Питам ви, какво може да прави един министър в строителството? - Мисля, че бих могъл да правя първата копка на всяка нова сграда...