Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Внимание! Изменили сте положението на мишката. За да може изменението да постъпи в сила, трябва да рестартирате."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Обажда се радио Ереван: - Как може една 100 килограмова жена да стане 50 килограма? Обажда се радио Виена: - Трябва да върти всеки ден по 2 часа обръч около кръста си! Обажда се радио Истанбул: - Абе недейте разваля жената бе!
Радио Ереван
03.10.2017
4,003 прегледа
Следващ →
Още вицове
В басейна инструктор по плуване се приближава до един от плувците и казва: - Престанете да пикаете във водата!!! - Е кво, да не пикая само аз във водата!!! - Да, ама само ти го правиш от трамплина!!!
Молитвата на момичетата: Господи, моля, изпрати всички калории в циците!
Кораб пълен с пиячка се разбива и потъва близо до остров..,спасяват се Американец, Французин, Англичанин и Българин. Какво да правят нито ядене, нито нищо взели да пият... Пили ден, два, седмица, месец два и взели, че хванали златната рибка... Тя рекла: - Ако ме пуснете ще ви изпълня и на четиримата по едно желание! Американеца: - Искам да си отида удома... Пратила го. Французина: -Искам да си ида... Пратила го. Англичанина: -Искам да си ида... Пратила го. Българина: -Тъй и тъй сме почнали върни ги да си допием...
На гарата в Германия. Върви евреин с огромен куфар и разпитва германците: - Извинете, как се отнасяте към евреите? Първият немец: - Обичам ги, като родни братя... - Благодаря, довиждане. Вторият немец: - Обожавам ги! - Благодаря, благодаря... Третият немец: - Евреите ли, не мога да ги понасям. - Ох, най-после един честен човек. - зарадва се евреинът. - Бихте ли ми подържали куфара, че ми се ходи до тоалетната...
Миро си татуира част от библията. Не искам да уточнявам точно къде, но той е много доволен и заяви, че няма нищо по-хубаво от това да поканиш приятел на гости и да разгърнете библията!