Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена телефонира на главния лекар в лудницата: - Докторе, мъжът ми се мисли за ездитен кон, пръхти, цвили и иска да го яздя. - Интересен случай, може ли да го доведете тук? - Момент да го оседлая и пристигаме в галоп!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Тате, стига си викал през целия апартамент, влез във Фейсбук и кажи нормално.
Програмисти
03.10.2017
2,822 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майка и дете излизат на разходка. Майката сяда на едно заведение с площадка и детето кара на нея колело. - Мамо, карам с една ръка! - казва детето. - Мамо, сега карам без две ръце! - този път вазкликва детото. - Мамо, карам без зъби!!! - със салзи на очите казва детето
Поручик Ржевски разсказва на хусарите съня си: - Та вървя си аз през гората и виждам… - Задник! - викат хусарите, прекрасно знаейки стила на поручика. - Абе не, виждам малка къща, и приближавайки се към нея виждам… - Задник! - викат хусарите. - Не, не, врата, и влизам аз значи през тази врата и виждам… - Задник! - викат хусарите. - Даа… - объркано промълвил поручик Ржевски - и какво, нима този си сън вече съм ви го разказвал?
В магазин: - Имате ли касета с победата на България над Швеция по футбол? - Имаме радиозапис...
Момче влиза при баща си борец. - Тате, тате, купи ми енциклопедия! - Я бягай от тука, баща ти само енциклопедии е карал като малък!
Една баба и един дядо решили да се срешнат като на младини.Уговори ли си среща 2 часът пред часовниковата кула.Дядото отишъл,чакал,чакал,но бабата не дошла.Прибрал се в къщи и видял бабата да стои пред огнището и да се топли и я попитал: -Защо не дойде? Бабата отговорила: -Защото мама не ме пусна.