Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нещо парите стават все по-малко... а катаджиите все повече...
Разни 2,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мило Радио Ереван, аз съм млад пенсионер на 81 години, бихте ли ме упътили къде мога да открия книгата: "Пенсионерът - полов атлет"? - В най-близката книжарница, на лавицата за научна фантастика... Един кон влязъл в бара, поръчал си една бира и казал: - Е и какво като съм кон?!? - Аз по природа съм философ, и затова няма разлика, какво ще ям: черен хайвер или черен хляб. - Аз като гледам: ти все ядеш черен хайвер, а не хляб. - И каква е разликата? Мутра се обажда на друга мутра по мобифона: - Картоф, ти ли си бе? Кво прайш? - Братче, не моем да говорим сега, на гробищата съм в момента... - Леле Картоф, мамичката му, кой те утепа, бе... На един небостъргач лумнал пожар. На 20 етаж имало детска градина. Дошли пожарникарите и казали на учителките да хвърлят децата, а те долу ще ги хващат с платнището. Хвърлили учителките едно дете, и пожарникарите го хванали, хвърлили друго и ония пак го хванали, хвърлили едно негърче и пожарникарите дръпнали платнището, детето естествено се утрепало. И пак така, хвърлят ония деца, като хвърлят негърче и пожарникарите дърпат платното и то се утрепва. По едно време единия се провикнал на горе: — Абе, тия изгорелите изобщо не ги хвърляйте.