Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациент отива при психиатъра и се оплаква: - Докторе, напоследък сънувам кошмари присънват ми се герои от STAR WARS. - И кога започна това пита го психиатърът? - Преди много, много години, в една далечна галактика
Разни 2,062 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се 3 баби да хвалят своите внуци. Започнала първата: - Моят Петърчо ще става биолог. Сади разни растения, отглежда ги, полива ги, после ги бере, изсушава и ги пуши и става мнооого весело. Втората баба казва: - Мммм... това е нищо. Моят Дилянчо ще става химик. Едни течности, едни прахчета, едно чудо... нагрява ги, слага ги в спинцовка, бие си ги и направо полудява. И за учудване на двете баби, третата казала: - Моят Симеончо пък ще става пилот. - Как така ПИЛОТ? - изумили се другите две. - Еми ей така, взима някакав бял прах, прави една дъъълга лента, изсмърква я цялата и вика "БЯГАЙ, БАБО, ИЗЛИТАМ!". - Здравейте! Провеждаме социологическа анкета. Кажете, моля, къде бихте искали да прекарате отпуската си? - В 1972 година... - Когато бях малък нямаше толкова много цигани. - Да бе да, просто не си разбирал от разсизъм тогава! Али Баба и 40-те разбойника яздели горди след последния си обир. Незнайно от къде в далечината на една дюна забелязали да пътува сама на камила млада и много красива монахиня. Не им трябвало много и веднага препуснали в тази посока. След като хванали монахинята, първо Али Баба, а после и разбойниците и се изредили. След като всичко свършило Али Баба я попитал: - Нали, знаеш какво да кажеш като те попитат в манастира какво се е случило? Монахинята отговорила: - Ами, да хванаха ме разбойниците, от които всички са пропищели и ме изнасилиха по два пъти! А Али Баба и отвърнал смутен: -Но, ние свършихме това само по веднъж! Монахинята му отвърнала: - Че, вие бързате ли ? Казват,че планетата Нибиру щяла да унищожи земята. Едва ли. Виж,ако се казваше Немабиру,щях да се притесня...