Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Нашият живот се дели на две епохи - първата прекарваме в бъдещето, а втората в миналото." Каразмин
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Пациент отива при психиатъра и се оплаква: - Докторе, напоследък сънувам кошмари присънват ми се герои от STAR WARS. - И кога започна това пита го психиатърът? - Преди много, много години, в една далечна галактика
Разни
03.10.2017
2,062 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събрали се 3 баби да хвалят своите внуци. Започнала първата: - Моят Петърчо ще става биолог. Сади разни растения, отглежда ги, полива ги, после ги бере, изсушава и ги пуши и става мнооого весело. Втората баба казва: - Мммм... това е нищо. Моят Дилянчо ще става химик. Едни течности, едни прахчета, едно чудо... нагрява ги, слага ги в спинцовка, бие си ги и направо полудява. И за учудване на двете баби, третата казала: - Моят Симеончо пък ще става пилот. - Как така ПИЛОТ? - изумили се другите две. - Еми ей така, взима някакав бял прах, прави една дъъълга лента, изсмърква я цялата и вика "БЯГАЙ, БАБО, ИЗЛИТАМ!".
- Здравейте! Провеждаме социологическа анкета. Кажете, моля, къде бихте искали да прекарате отпуската си? - В 1972 година...
- Когато бях малък нямаше толкова много цигани. - Да бе да, просто не си разбирал от разсизъм тогава!
Али Баба и 40-те разбойника яздели горди след последния си обир. Незнайно от къде в далечината на една дюна забелязали да пътува сама на камила млада и много красива монахиня. Не им трябвало много и веднага препуснали в тази посока. След като хванали монахинята, първо Али Баба, а после и разбойниците и се изредили. След като всичко свършило Али Баба я попитал: - Нали, знаеш какво да кажеш като те попитат в манастира какво се е случило? Монахинята отговорила: - Ами, да хванаха ме разбойниците, от които всички са пропищели и ме изнасилиха по два пъти! А Али Баба и отвърнал смутен: -Но, ние свършихме това само по веднъж! Монахинята му отвърнала: - Че, вие бързате ли ?
Казват,че планетата Нибиру щяла да унищожи земята. Едва ли. Виж,ако се казваше Немабиру,щях да се притесня...