Знаете ли защо скатът е плосък ?
- Защото се е чукал със синият кит.
А знаете ли защо рака има големи ококорени очи и бяга назад ?
- Защото е гледал, когато ската и синия кит са се ебали!!!!
Тревога! В камиона на бегом се мятат шофьорът и старшината на ротата. Шофьорът започва да върти ключа и да блъска по педалите и лостовете, но нищо не става.
- Тръгвай! - крещи старшината.
- Не ще да запали, господин старшина. - оправдава се шофьорът.
- Абе тръгвай бе, твойта мама! После ще палиш!