Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между уеб-дизайнери: - Момчета, да знаете с каква мацка се запознах - невероятно красива! - А ти през всички браузери ли я видя?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Явно има някакво провидение за милата родна политическа картинка, след като филма RED - Retired Extremely Dangerous се превежда БСП - Бесни Страшни Пенсии.
Политически
03.10.2017
3,646 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна.
Късно през нощта се звъни. Отваря жената - на прага стои мъжа-уебдизайнер, клатейки се, якето му скъсано, целия изпокалян, под очите синина и избоботва: - Е, харесва ли ти новия ми скин?
- Славчо, ти си невероятен!!! Трети път свършвам! Сигурно всяка вечер си с нова жена. - Не, няма такова нещо. Много съм взискателен и търся жени, с които да си говоря за литература, живопис, психология... - Славчо, а в мен какво ти хареса? - Как какво? Циците, естествено, че циците.
Министерството на здравеопазването предупреждава! Дългото чакане на опашка пред личния лекар вреди на Вашето здраве!
Жена застава срещу вълшебното огледало и пита: - Огледалце на стената, коя е най-красива на земята? Огледалото троснато отговаря: - Че мръдни се, за да мога да видя...