Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върха на "оптимизма" е да кажеш, че доклада с критика срещу корупцията и организираната престпност е стъпка в правилната посока.
Политически 2,984 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всички мои мисли се въртят около теб, а всяка мисъл за теб ме прави по щастлив! Влиза студент на изпит, ама нищичко не знае. Студента почнал да уговаря професора, че е готов на всичко само и само да му пише тройка. На професора му станало смешно и решил да си направи майтап: - Добре, колега, ако си извадиш оная работа, удариш й главата в стената и направиш дупка, ще ти пиша три. Студента, обаче, взел присърце задачата. Извадил го, засилил се и тряс - направил дупка в стената. Професора се почесал, почесал, ама нямало как писал му три. Влиза след него студентка. И тя нищо не знае и пак почва пазарлъка за тройка. - Добре, колежке, ако познаете от какво е тази дупка в стената ще ви пиша три. Студентката огледала обстойно дупката и казала: - А бе, не знам от какво е дупката, ама това по края е моето червило. Озовали се двама българи във Виена без цигари в неделя вечер. Гледат на ъгъла - една машина за цигари. Пускат пари, натискат бутони, блъскат, псуват, ръгат, ритат. Не става и не става. "Развалена машина за цигари" - помислили си българчетата. "Българчета", помислил си банкоматът. Един младеж, забърсал една девойка в дискотеката и се прибрали в тях, обаче девойчето нямало цици и се притеснявало, та рекло: - Загаси лампата, че аз от кръста нагоре съм като новородено. Младежът са засмял и й казал: - Няма проблеми, то аз от кръста надолу съм като новородено. Загасил лампата, девойката като пипнала между краката му и почнала да пищи, светнала лампата и го попитала: - Нали каза, че от кръста надолу си като новородено. А той: - Еми да, 3 кила и 50 сантиметра. Малцина знаят, но още в училище Георги Първанов в съчинение на тема "Какво бих направил за страната, ако стана президент" честно написал - "нищо".