Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блондинка пита момче: - Какво означава Shut Up? - Млъкни! - Добре де! Само попитах...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Върха на "оптимизма" е да кажеш, че доклада с критика срещу корупцията и организираната престпност е стъпка в правилната посока.
Политически
03.10.2017
2,984 прегледа
Следващ →
Още вицове
Всички мои мисли се въртят около теб, а всяка мисъл за теб ме прави по щастлив!
Влиза студент на изпит, ама нищичко не знае. Студента почнал да уговаря професора, че е готов на всичко само и само да му пише тройка. На професора му станало смешно и решил да си направи майтап: - Добре, колега, ако си извадиш оная работа, удариш й главата в стената и направиш дупка, ще ти пиша три. Студента, обаче, взел присърце задачата. Извадил го, засилил се и тряс - направил дупка в стената. Професора се почесал, почесал, ама нямало как писал му три. Влиза след него студентка. И тя нищо не знае и пак почва пазарлъка за тройка. - Добре, колежке, ако познаете от какво е тази дупка в стената ще ви пиша три. Студентката огледала обстойно дупката и казала: - А бе, не знам от какво е дупката, ама това по края е моето червило.
Озовали се двама българи във Виена без цигари в неделя вечер. Гледат на ъгъла - една машина за цигари. Пускат пари, натискат бутони, блъскат, псуват, ръгат, ритат. Не става и не става. "Развалена машина за цигари" - помислили си българчетата. "Българчета", помислил си банкоматът.
Един младеж, забърсал една девойка в дискотеката и се прибрали в тях, обаче девойчето нямало цици и се притеснявало, та рекло: - Загаси лампата, че аз от кръста нагоре съм като новородено. Младежът са засмял и й казал: - Няма проблеми, то аз от кръста надолу съм като новородено. Загасил лампата, девойката като пипнала между краката му и почнала да пищи, светнала лампата и го попитала: - Нали каза, че от кръста надолу си като новородено. А той: - Еми да, 3 кила и 50 сантиметра.
Малцина знаят, но още в училище Георги Първанов в съчинение на тема "Какво бих направил за страната, ако стана президент" честно написал - "нищо".