Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Борисов обяви, че следващия президент ще бъде избран от народа. Веднага след това Цветанов му поднесе за утвърждаване списъка на народа.
Политически 3,654 прегледа
Следващ →

Още вицове

Търся СЕРВИТЬОР Предимство - да е бивш заврян зет Жена заминава на десет-дневна командировка. Мъжът и я изпраща на ЖП гарата, влакът вече тръгва, а тя му маха от прозореца за чао! Мъжът й се провиква: - Жено, да не изневеряваш! А тя: - Не чуваааааааааааааааам! Той пак: - Викам да не изневерявааааааш! Тя: - Не чуваааааааааааааааам! Ядосъл се той и смърморил тихичко: - Абе, прави к’вото знаеш! Жената: - Добреееееееееееееееееее! По истински случай: Кара си един софиянец полското Фиатче като се опитва да пресече по-бързо преди трамвая, но се забавил и се ударил в него. От трамвая слиза ватмана, който всъщност е жена и се развиква на шофъора на Фиатчето: - Абе ти с тая куча въшка тоя големия .уй ли искаш да събориш бе!!! - Каква е приликата между блондинката и костeнурката? - И двете по гръб са безпомощни. Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: - Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. - Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: - Какво ми водиш? - Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза - пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. - Пак ли ти е хладно? - Не мога да се стопля, пак ми е студено! - рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: - Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. - А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. - Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: - Затваряйте врататааа! Духа!!!