Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- И сега, мила, когато вече сме женени, можеш ли да ми кажеш: колко мъже си имала? - А ти няма ли после да ми натякваш? - Не, няма... - Добре - седем. - В смисъл, че аз съм седмият? - А, не, не... Ти си четвъртият...
Семейни 3,144 прегледа
Следващ →

Още вицове

Четирима мъже седели в бар, когато единият станал и отишъл до тоалетната. Докато го нямало, другите трима се заговорили за синовете си. Първият казал: - Моят много ме притесняваше. Чудех се дали ще излезе нещо от него. Но сега съм доволен от него. Има магазин за автомобили и наскоро купи на най-добрия си приятел нова кола. Вторият казал: - Моят хич не го биваше в училище. Носеше само двойки. Но се оправи. Сега се гордея с него. Има банка и наскоро подари на най-добрия си приятел акции за един милион долара. Третият казал: - И на моя син не му вървеше в училище, но сега се справя добре. Има зоомагазин и наскоро подари на най-добрия си приятел кученце. В този момент четвъртият мъж се върнал от тоалетната. - Говорехме за синовете си - казали другите. - Моят ми носеше само главоболия - споделил четвъртият. - Педал е, обаче всичко се оправи. И много го харесват. Наскоро един от гаджетата му му купи нова кола, друг му даде акции за един милион долара, а трети му подари кученце. Българин отива в Америка да работи при негов приятел. Когато се срещат, приятелят му посочва една улица в центъра на Ню йорк и казва: — Аз, прияталю, работя на тази улица. Всяка вечер намирам по нещо – я обица, я пръстен, я някоя банкнота и така си живея. Ти ще работиш на онази. Същтата вечер още двамата излезли на работа и новият, както се разхождал из неговата улица, видял под една улична лампа доста дебел портфейл на тротоара. Тъкмо се навел да го вдигне, па се замислил и му теглил един здрав ритник. — Айде стига бе, още от първия ден ще работя… Връща се пеша от кръчмата Генко. По някое време спрял и пикае на улицата. Идва полицай и казва: - Това ще ви струва 10 лева. Генко вади една двадесетолевка, а полицая: - Нямам да ви върна. - Пусни една вода и ти, аз черпя. Асан и Айшето се чукали в тъмното. По едно време се чува в тъмното: - Малко наляво, малко надясно малко нагоре малко надолу. Айшето се ядосала и го питала - Абе ти ще ме чукаш ли или ще ме паркираш. Пристига пиян Дядо Коледа в детска градина за деца с увреждания. Децата се хвърлили към него, той се изплашил, захвърлил чувала и избягал. Припълзяло едно детенце без крака до чувала, взело си подаръка и се върнало на леглото си. Отваря пакета и гледа - кънки. - По дяволите, кънки!!!