Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В магазин за домашни любимци: - Имате ли папагал, който знае английски? - Не, имаме само кълвач, който знае морзовата азбука.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Трябваше да вземем фотоапарат! - Е, за к’во ти е? Аз го запомних!
Разни
03.10.2017
1,499 прегледа
Следващ →
Още вицове
В социалното осигуряване: - Казвате, че сте получили работна травма. Кой е виновен? - Шефът. - Каква ви е диагнозата? - Бременност!
Ако пътят към сърцето на мъжа минава през стомаха, то защо мъжете водят жените на ресторант, а не обратното?
Масово сбиване е имало днес на столичното летище. По радиоуредбата са съобщили: - Моля, изгубилият банкнота от 1 милион долара, да се яви на гише "Информация"! ----- Днес на митницата на аерогарата, митничарите случайно са открили в документна пратка много рядка банкнота от 1 милион долара от 1923 година. Въпросната банкнота е от първата игра "Монополи"... ----- Награждават митничарите за задържаната банкнота от един милион долара. А те си мърморят помежду си: - Да имаше някой да ни я развали, щяхте да я видите през крив макарон... ----- Сега разбрах защо Масларова казва, че нямала 50 000... ----- Масларова отрича, че банкнотата е нейна.... -----
За социално гърчавите - да си извадят бележника, защото ще им разтърся молекулите! Учителка по физика
Трима приятели единият Шмаркалка, вторият Тревоман а третият нормален си варват по улицата. Извенъж шмъркалката казал: - Момчета вижте стена аз предлагам да я прескочим!!! Тревомаът се обадил: - Аз предлагам да я заобиколим!!! А нормалният казал: - Абе момчета каква стена бе?!?!?!