Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Войник трябвало да скача с парашут пред комисия. Понеже се бил скатавал през цялото време, той не знаел как се скача. Решил пак да се скатае, бутнал някой лев на пилота на самолета и се договорили оня да пусне с парашута едно чучело, което да падне в едни храсти. Войникът щял да чака в храстите и като паднело чучелото, щял да му вземе парашута, все едно той е скочил. В деня на изпита самолетът излита. На определеното място пилотът пуска чучелото. Да ама като нямало кой да дръпне ръчката за отваряне на парашута, той не се отворил и чучелото се сринало в храстите. Цялата комисия изпаднала в паника, към храсталаците се юрнали лекари, санитари и всички, които присъствали. Преди да стигнат до тях, обаче храстите се разтворили и от там излязал нашия човек. Изтупал прахоляка от униформата и казал: - Кво става с тая армия бе, кви са тия парашути дето не се отварят. Да се изпотрепаме всичките ли искате…
Военни 4,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден: -Ние-казал швейцарецът-пишем ich bin,а произнасяме иш бин -А пък ние-гордо заявил българинът пишем какво,а произнасяме-Ъ Знаете ли, че Бойко Борисов е толкова популярен, че вече има нова дума в българския език: БОЙКОФРЕНИЯ - линк Един човек корабокруширал на остров с туземци.Те го хванали и го завързали. На следващия ден го питат: - Унга-Бунга или смърт. На оня не му се умирало и избрал Унга-Бунга. Всички тоземци го оправили. На следващият ден пак същото. Корабокрушенеца пак избрал Унга-Бунга. На третия ден пак го питат: - Унга-Бунга или смърт. Оня не издържал и казал: - Смърт. - Ура, Унга-Бунга до смърт! В училище учителката в час на класния ръководител пита учениците кой какъв иска да стане като порастне. Едно дете отговорило полицай, друго космонавт, трето лекар, манекенка, принцеса... Дошъл ред на Иванчо: - Иванчо, ти какъв искаш да станеш като порастнеш? - Еми, педал гаден, госпожо. - А, Иванчо, какви са тия глупости, педал искал да става. И защо? - Еми, щото преди няколко дена се разхождахме с баща ми и гледаме накакъв с готина кола, готина мацка, ухилен до уши, и баща ми вика "Е гле`й го тоя педал гаден, бе". Женски глас от банята: - Скъпи, свали си очилата, сега си махам грима...