Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Лекар казва на тежко болен от дизинтерия, че умира и го пита за последно желание. - Докторе, пиши в смъртния акт - починал от спин. - Защо- пита лекарят. - Искам да умра като ибач, а не като дрислю.
Семейни 3,286 прегледа
Следващ →

Още вицове

Секретарка по телефона: - Знаете ли, тук някъде трябва да е мъжа ви! Панталоните са му тук на стола! Като гледам какво количество филми,свързани с края на света заизлизаха, сериозно се замислих и започнах да се подготвям. Първо щеше да има слънчево изригване - изкопах си убежище;После се разбра,че ще има Трета Световна- посторих си бункер.След това се оказа,че щяло да ни залеят океаните заради глобалното затопляне-продадох бункера и си купих подводница.Сега пък се оказа,че комета щяла да ни *бе майката - мамка му,почвам да събирам пари за совалка.... Най-нелепото попадене в ада - да се спънеш на прага на рая и по навик да кажеш:"По дяволите!" Две прасета си говорили: -Ти като пораснеш, какъв ще станеш? -Амиии.. пържола! Полицията, ФБР и ЦРУ се опитват да покажат на президента колко са добри в залавянето на рестъпници. Той измисля изпитание за тях и пуска в гората един заек, а те трябва да го търсят. ЦРУ се впуска в действие. Разполага информатори из цялата гора, разпитва всички растителни и минерални свидетели и след две седмици стига до извода, че зайци не съществуват ФБР влиза в гората. След две седмици без каквито и да са улики те опожаряват цялата гора, избивайки всички вътре, включително и заека, и излизат с публична декларация, че така им се пада. Полицията влиза в гората. След два часа излиза с една осакатена катеричка, която врещи: - Добре признавам, аз съм заек!