Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Надпис на вратата на една църква в Гърция: Ползването на мобилни телефони в храма, пречи на контакта с Бога. Моля, изключете ги!
Бисери 3,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Славчо, защо велосипедистите са с ръкавици с отрязани пръсти? - Как защо?! За да им е по-лесно да си бъркат в носа. Една мутра имал среща със стахотна жена, на вечеря вкъщи. Обаче нямал никакъв опит с жените и затова се уговорил със шефа си да му дава наставления по телефона. Дошла мадамата и той звъни на шефа: - Шефе, дойде, сега кво да правя? Шефа му казава: - Вечеряйте, говори й мили думи и после гледай да я заведеш към спалнята. След малко мутрата пак звъни: - Така, вече сме в спалнята, кво да правя? - Сега я съблечи, почни да я целуваш. След още 15 мин. - Шефе, гола е, досега я целувах и сега кво? - Сега го пъхай и после се обади да кажеш как беше. След 1.5 мин. - Шефе, пъхнах го. Сега ти звъня от домашния - кво да правя??? В кабинета на лекаря влиза девойка. - Съблечете се! - казва лекарят. - Защо? Боли ме ухото - възразява тя. - В такъв случай сте сбъркали кабинета - аз съм очен лекар - казва той. Иванчо и Марийка минавали по един мост. Марийка казала: - Иванчо, искам да ме издържиш да се изпикая от моста в реката. Хванал я Иванчо и я поднесъл през перилата на моста. Държал я половин минута, цяла минута, па рекъл: - Ма Мариике, няма ли да пикаеш, че ми отмаляха ръцете, ма!!! - Чакай, бе Иванчо, отдолу има една лодка, чакам я да мине, та да се изпикая в нея! А Иванчо рекъл: - Пикай , бе Марийке - това ти е отражението бе.... - Какво ще стане, ако евреин с ерекция се блъсне в стена? - Ще си счупи носа.