Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Метеорологичният център търси служители със ставни заболявания.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Надпис на вратата на една църква в Гърция: Ползването на мобилни телефони в храма, пречи на контакта с Бога. Моля, изключете ги!
Бисери
03.10.2017
3,174 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Славчо, защо велосипедистите са с ръкавици с отрязани пръсти? - Как защо?! За да им е по-лесно да си бъркат в носа.
Една мутра имал среща със стахотна жена, на вечеря вкъщи. Обаче нямал никакъв опит с жените и затова се уговорил със шефа си да му дава наставления по телефона. Дошла мадамата и той звъни на шефа: - Шефе, дойде, сега кво да правя? Шефа му казава: - Вечеряйте, говори й мили думи и после гледай да я заведеш към спалнята. След малко мутрата пак звъни: - Така, вече сме в спалнята, кво да правя? - Сега я съблечи, почни да я целуваш. След още 15 мин. - Шефе, гола е, досега я целувах и сега кво? - Сега го пъхай и после се обади да кажеш как беше. След 1.5 мин. - Шефе, пъхнах го. Сега ти звъня от домашния - кво да правя???
В кабинета на лекаря влиза девойка. - Съблечете се! - казва лекарят. - Защо? Боли ме ухото - възразява тя. - В такъв случай сте сбъркали кабинета - аз съм очен лекар - казва той.
Иванчо и Марийка минавали по един мост. Марийка казала: - Иванчо, искам да ме издържиш да се изпикая от моста в реката. Хванал я Иванчо и я поднесъл през перилата на моста. Държал я половин минута, цяла минута, па рекъл: - Ма Мариике, няма ли да пикаеш, че ми отмаляха ръцете, ма!!! - Чакай, бе Иванчо, отдолу има една лодка, чакам я да мине, та да се изпикая в нея! А Иванчо рекъл: - Пикай , бе Марийке - това ти е отражението бе....
- Какво ще стане, ако евреин с ерекция се блъсне в стена? - Ще си счупи носа.