Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между запалени интернет-потребители: - Да знаеш с каква мацка се запознах...Супер! 90-60-90!!! - Супер...а как се е уредила с шестцифрено icq?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Човек не умира, той се самоубива.
Бисери
03.10.2017
3,423 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Иванов, защо ви нямаше три дни на работа? - пита шефа. - Нали самия вие ми казахте пиян да не идвам на работа.
Имало едно време една принцеса,която никой не можел да задоволи. Всички които се опитали ги изнасяли на носилка от стаята й. По едно време дошъл един старец и тръгнал да влиза в стаята й. - Дядо, да не ти се умира вече?-попитал го един от мераклиите. - Не се притеснявай за мене, чедо- отговорил старецът. Влезнал в стаята и след малко от там се чули охканията на принцесата и след известно време този път нея я изнесли на носилка. Като видели това останалите попитали старецът какво й е направил. - Вие, главата вкарахте ли си?-попитал ги той. - Ами да, разбира се -му отвърнали те. - А с уши мърдахте ли?
Детска логика: - Тате, а кога е нова година? - Скоро, след седмица. - А кога ще я посрещаме? - След седмица, на 31 декември, в полунощ. - И ще я празнуваме през цялата година, нали? - Не, това е прекалено! Ден, два, максимум седмица... - Това е неправилно! Тогава би трябвало да посрещаме новия ден, а не новата година!
Зайко Байко отива за бира и пред магазина вижда голяма опашка. Свиркайки си той застава най-отпред. От опашката възмутена се обажда Кума Лиса: - Защо се пререждаш, Зайо Байо? Той отговорил: - Я, ела зад ъгъла! Отишли заедно и след малко заекът, подсвирквайки си, отново застанал на чело. Същото се повторило и с Кумчо Вълчо. Нарежда се Зайо отново най-отпред и чува рева на Баба Меца. - Ей, Зайо, защо се пререждаш! Заекът отвърнал: - Я, Мецо, ела с мен зад ъгъла! Свили те зад ъгъла, а там гневно ги посрещнал горският змей: - Стига мезе! Къде е бирата?
Служителката в гражданското говори пред младоженците: -Бракосъчетавам ви за цял живот... -Е стига, де! - пресича я съпругът. - Тук сме, за да сключваме брак, а не да слушаме мрачни прогнози!