Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама талибани са срещнали и единия питал другия "как си?" и той му отговорил "бомба съм".
Политически 2,850 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци отиват при шефа си, и му водят едно пингвинче: - Шефе, какво да го правим? - А бе, толкова работи са ми на главата - сметки, тука с един за два гаража трябва да се разправяме, а вие с пингвинче ще ме занимавате! - Шефе, ама не може така да го оставим пингвинчето. - Вижте, заведете го в зоологическата градина, там му е мястото. И ми се махайте от главата. След няколко часа борците пристигат пак с пингвинчето. Шефа им крещи: - Аз казах ли ви да ми се разкарате от главата с това пингвинче?! Не го ли заведохте в зоологическата градина? - Да, шефе, заведохме го! Много му хареса! Сега го водим на кино. Блондинка си кара колата из града и на един светофар малко циганче почиства предното стъкло на колата. Платила му едно левче, но на следващия светофар гледа пак същото циганче и пак чисти! Когато видяла циганчето и на третия светофар, отворила стъклото и го попитала: - Ще ти дам десет лева, ако ми кажеш как успяваш да си преди мен на всеки светофар? - Како, ако ми дадеш двайсет лева, ще ти кажа как да излезеш от кръговото... Синче на системен администратор го моли: - Тате, разкажи ми пак приказката за добрия, схватлив и интелигентен потребител... При психиатъра: - Докторе, вчера тичах по улиците почти гол, само по чорапи. Толкова ме беше срам... - Така... А преди случвало ли ви се е такова нещо? - Да, често. - И също ли ви беше срам? - Не, никога. - Защо тогава ви е било срам този път? - Единият ми чорап беше скъсан. - Ох, тази криза... - Как ви разбирам. - Не, не ме разбирате. - Прекрасно ви разбирам. - Вие даже нямате депозит?! - Вчера имах...