Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Волен Сидеров и неговите охранители отиват в заведение. На вратата го посреща сервитьорът и му казва: - Добър вечер, Г-н Сидеров! Но сега всички маси са заети. Спокойно, ше уредя някоя. - Няма нужда! -отвръща високомерно Волен Сидеров. - Ние си носим.
Политически 4,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

Финансовият министър е отказал увеличение на заплатите на полицаите с мотива, че щом още пушат, значи имат достатъчно пари. Мъж след изморителен спор с тъща се обръща към сина си: - Сине, донеси на баба ти крема за устни. - Кой крем? - Онзи, в малката тубичка в хладилника, на него пише "Канаконлит". Войник праща от казармата колет на баба си. Вътре има граната и бележка: — Бабо, ако дръпнеш това кръглото телче дето стърчи, ще получа три дена отпуска. - Защо администраторите не се зарибяват по Big Brother? - Защото виждат всичко! Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно ама и много скучно Отиват в адаТам купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия