Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Скъпи хора, харесвам вкуса на вашите лица след като съм си лизал топките. Искрено ваше куче
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Синче упреква баща си: - По твоя вина днес получих двойка по аритметика. - Как така по моя вина? - Ако си спомняш, вчера те попитах колко е един милион и ти ми каза "идиотски много", но това не е правилният отговор!
Разни
03.10.2017
1,703 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една блондинка била фригидна и отишла на доктор за да се посъветва какво да прави. Влязла в една стая и започнала да обяснява какъв и е проблемът. Човекът отсреща и казал: - Съблечете се, ако обичате и се надупете. Блондинката се учудила, но изпълнила. Човекът зад нея си събул гащите и започнал да я чука. - Сега усещате ли нещо? - Ми не, нищо - отвърнала блондинката. Човекът извикал: - Пешооооо, я ела да видим тая пациентка се оплаква, че е фригидна. Пешо пристига, при което също си събува гащите и започва да я чука. След малко и Пешо пита: - Все още ли нищо не усещаш. - Абе нищо не усещам - отвърнала блондинката. - Че ква жена си ти бе - попитал Пешо. - Ами фригидна блондинка не стана ли ясно, ами вие кви доктори сте като нещо не разбирате? - Аааа... ние сме бояджиите - отвърнал Пешо.
- Докторе,успешна ли е операцията? - пита оперираният. - Приятел,аз съм Свети Петър.…
Петка и Чапай бягали от белите. Достигнали една река и единственото спасение било да я преплуват. Петка се засилил да скача, но Чапай го спрял. Петка попитал: -Какво има бе? Да не ти е омръзнал живота? Хайде, по-бързо, ето ги белите. Чапай се завайкал: -Братко, помагай, имам голям проблем. Не мога да плувам. Петка, като добър приятел, го качил на гърба и двамата тръгнали да прекосяват реката. Като стигнали до средата, Петка извикал: -Ох, Чапай една риба ми влезе в задника. -Плувай, плувай Петка. Не е риба- отговорил му той
На интервю за работа: - Посочете най-силните си качества. - Настойчивост! - Благодаря, ще се свържем с Вас! - Ще ви изчакам тук!
"-Метанът гори със син безцветен пламък!" Г-жа Трушева, учителка по химия