Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Володя Стоянов - единственият певец, когото, ако го застрелят, всички ще са заподозрени!
Професионални 3,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късно вечерта операторката на спешни случаи 999 вдигнала слушаката след позвъняване, но последвало мълчание. Като се опасявала за най-лошото, жената звъннала на изписания номер. Обадило се малко момиченце, което отговорило шепнешком. Момиченцето: (едва доловимо) Ало? Операторът: Здравей, момиченце. Ти ли позваня на 999? Момиченцето: (едва доловимо) Не! Операторът: Добре тогава, майка ти в къщи ли е? Момиченцето: (едва доловимо) Да. Операторът: Мога ли да говоря с нея? Момиченцето: (едва доловимо) Не. Операторът: Защо не? Момиченцето: (едва доловимо) Защото е заета! Операторът: О добре. Баща ти в къщи ли е? Момиченцето: (едва доловимо) Да. Операторът: Добре, мога ли да разговарям с него? Момиченцето: (едва доловимо) Не. Операторът: Защо, за Бога, да не мога? Момиченцето: (едва доловимо) Защото и той е зает! Операторът: О, Боже! Какво прави? Момиченцето: (едва доловимо) Говори с полицията. Операторът: Значи там има полиция? Момиченцето: (едва доловимо) Да. Операторът: Мога ли да говоря с някой от полицаите? Момиченцето: (едва доловимо) Не! Операторът: Защо не? Момиченцето: (едва доловимо) Защото те наистина са заети. Операторът: Добре, а какво прави майка ти? Момиченцето: (едва доловимо) Говори с пожарникарите. Операторът: Тогава мога ли да говоря с някой от тях? Момиченцето: (едва доловимо) Не. Операторът: Добре, за Бога, защо? Момиченцето: (едва доловимо) Защото и те също са заети. Операторът: С какво толкова са заети всички хора във вашата къща? Момиченцето: (едва доловимо) Търсят ме. За 1000 лева охранител от зоопарка не само влязъл в клетката на тигъра, но си и сложил ръката, крака, главата и още нещо в устата на тигъра. Все пак хиляда лева са си добри пари, като са били нужни само 35 килограма свинско за 200 лева, с които предварително нахранил тигъра. Прибира се жената вечерта и мъжа й от вратата я вижда с ново палто. -Оооо,ново палтенце,а? Норка? -Норка-казала жената. -Честитутка!-скръцнал със зъби той... -Благодаряс!-ухилила се жена му... Срещат се две мацки, едната е с черна лента на гърлото. - Да не си болна? - Не, имам черен колан по свирки.... Студент в стола: - За мен два кренвирша, ако обичате! Глас отзад: - Я па тоя баровец! Студентът допълва: - И осем вилици.