Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В купе на влак пътуват млад евреин и равин. По едно време младият пита равина колко е часа, но равинът не отговаря. След половин час еврейчето пак пита равина за часа и той пак не отговаря. Когато слизат от влака равинът казва: - Шест и половина. - Но защо ми казвате чак сега, след като аз ви питах преди няколко часа? - пита еврейчето. - Ами виж сега, мойто момче, ако ти бях казал когато ме попита, щяхме след това да завържем разговор, щях да те поканя в къщи и да те запозная с жена ми и дъщеря ми. Ти щеше да се влюбиш в дъщеря ми и след време да се ожените. А аз не искам дъщеря ми да се ожени за някой, който дори няма часовник!
Семейни 3,316 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как се определя добър ли в провайдера ви или не? Много лесно. Ако можете да кажете поне три цифри от телефонния номер на поддръжката значи не е добър. Мъж отива в църквата, влиза в изповедалнята и казва на свещеника: - Отче, трябва да се изповядам. - Слушам те, сине, разкажи си греховете. - Отче, изневерих на жена си. Аз съм режисьор и преди някой месец спах със Сандра Бълок. - Има ли още нещо, за което да искаш да се покаеш, сине? - Да, отче, по-миналата седмица проявих слабост и също преспах с Никол Кидман и Джулия Робертс. - Охо! Още нещо? - Да, а миналата седмица не успях да се удържа и извърших грях с Камерън Диаз и Синди Крауфорд, при това с двете заедно...Бих искал Господ да ми прости. - За съжаление, сине мой, но няма да може да ти опростя греховете. - Но защо? Нима Божието милосърдие е свършило? - Да, точно така, защото даже Господ няма да ти повярва, че се разкайваш за тези неща!!! В семейството на голям чиновник майката учи малкия син: - Ръцете винаги трябва да са чисти. Затова трябва винаги да се мият преди ядене и след взимане на рушвет... По време на отбелязването на златаната свадба, съпруг се разприказва пред приятели: - Ако знаете на колко мъже съм сложил рога... Жена му тихо отбелязва: - Е, аз само на един слагах... Съдят някакъв, убил тъща си с чук. Питат негов приятел: - Какво мислите за постъпката на обвиняемия? - Ами според мен всеки сам кове щастието си...