Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво казваш като срещнеш бурканче с мед на улицата? Ахмед! Как се казва човек който яде на килимче? Килиманджаро. Как е дърт циганин? Романтика. Какво е двуклетъчно? Жена с мобифон. Какво е опит за изкуствен интелект? Жена пред компютър.
Любими Герои 3,747 прегледа
Следващ →

Още вицове

Два комара се състезават по магистралата. Единият спрял и казал: - Влезе ми муха в окото! Седят няколко пияници в кръчмата и пият бира. По едно време единия взима със себе си няколко бутилки бира и се запътва към тоалетната. Приятелите му го последват и го заварват да излива бирата в писоара. - Какво правиш бе? Бирата ли не ти харесва или какво? - Не, напротив - много ми харесва; ама ми омръзна да съм посредник. Военен лагер някъде в планината. Старшината излиза сутринта от палатката и се провиква: - Колко е хубаво сред майката природа! А ехото по навик отговаря: - Майката, майката, майката... Риалити шоу по медиите: Бойко Борисов и Румен Овчаров си "комуникират". --- "Отговорът ми на писмото на министъра на икономиката и енергетиката Румен Овчаров, изпратено до мен, е гузен, негонен бяга.... Борисов добави и че все още не е имал възможност да се запознае с писмото, но ще отговори на Овчаров само на въпросите, свързани с професионалните им ангажименти и Топлофикация. В един бар двама мъже си говорят. — Мараба, братчет, айде да пием по едно. — За кое да пием? – попитал другият. — Ами ти къде живееш? — В квартал Възраждане. А ти? — А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. — Барман, я налей по едно. — Кой блок? — 15-ти блок. — Ха, и аз живея там. — Барман, налей по още едно. — Кой вход? — 13 вход, а ти? — А и аз там. — Барман, дай по още едно. — А на кой етаж? — На петия, а ти? — И аз там. — Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: — Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? — Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.