Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шеф към секретарката: — Напишете отгоре „Конфиденциално!“ Искам да съм сигурен, че всички служители ще го прочетат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Баба пита в аптеката: - Имате ли анти-виагра? - Как бе, бабо, вчера дойде мъжът да иска виагра, пък ти сега обратното? - Ами той снощи получи сърдечен удар и сега не можем да затворим ковчега.
Семейни
03.10.2017
3,628 прегледа
Следващ →
Още вицове
Умрял един агитатор и след смъртта си отишъл в пъкъла. След три месеца до небето звъни самия Луцифер: - Боже, вземи този агитатор на небето! Тук все разни събрания свиква, партийни занятия провежда, кръжоци създава. В пъкъла настана такъв безпорядък, че е трудно да се издържи и всички дяволи са изцяло обхванати в сдружения! - Добре, прати го при мене! - казва Бог, милосърден даже към пъкъла. След три месеца Луцифер пак звъни до небето да разбере там как вървят нещата с агитатора. - Ало, Боже! - Какъв бог бе! Тук въобще няма Бог!
Малцина знаят, че медузите - това са изгубени контактни лещи на кашалотите.
Ако искате жена ви да се слушва във всяка дума, която казвате, се научете да говорите насън...
- Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да остави колата за ремонт, но ние не знаем, кой ще … — Ясно, за колата ще платя аз. — Не за това се безпокоим. Искаме да знаем, кой ще плати за ремонта на сервиза?
Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика!