Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба пита в аптеката: - Имате ли анти-виагра? - Как бе, бабо, вчера дойде мъжът да иска виагра, пък ти сега обратното? - Ами той снощи получи сърдечен удар и сега не можем да затворим ковчега.
Семейни 3,628 прегледа
Следващ →

Още вицове

Умрял един агитатор и след смъртта си отишъл в пъкъла. След три месеца до небето звъни самия Луцифер: - Боже, вземи този агитатор на небето! Тук все разни събрания свиква, партийни занятия провежда, кръжоци създава. В пъкъла настана такъв безпорядък, че е трудно да се издържи и всички дяволи са изцяло обхванати в сдружения! - Добре, прати го при мене! - казва Бог, милосърден даже към пъкъла. След три месеца Луцифер пак звъни до небето да разбере там как вървят нещата с агитатора. - Ало, Боже! - Какъв бог бе! Тук въобще няма Бог! Малцина знаят, че медузите - това са изгубени контактни лещи на кашалотите. Ако искате жена ви да се слушва във всяка дума, която казвате, се научете да говорите насън... - Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да остави колата за ремонт, но ние не знаем, кой ще … — Ясно, за колата ще платя аз. — Не за това се безпокоим. Искаме да знаем, кой ще плати за ремонта на сервиза? Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика!