Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама бездомника си говорят и единия вика на другия: - Аз като съм бил малък съм се возил в собствена кола! А другия му отговорил: - Да, да и майка ти я тикаше нали?
Черен хумор 2,109 прегледа
Следващ →

Още вицове

С блондинка в чата. - От къде ти идват такива,много е весело с теб? - По наследство ми е,Езоп ми е пра,пра-вуйчо! - Шегуваш ли се? - Ти как мислиш? - Ако се чувахме по скайпа,щях да усетя по интонацията, че може би се шегуваш,така с писане ми е малко трудно. Мъж казва на жена си: - Скъпа, хайде днес да опитаме една нова поза: "Салтото на тигъра". Ти се съблечи и легни на леглото, а аз ще се кача на гардероба и ще скоча. Скочил мъжът, но не преценил разстоянието - ударил се в стената и започнал да пъшка. Жената възнегодувала: - Не ми харесва тая поза, само ти си правиш кефа! След като се оженил за млада жена, 93-годишен старец посетил лекаря и му се похвалил, че със съпругата си чакат дете. - Нека ви разкажа една история - казал докторът. - Мой много разсеян приятел отишъл на лов, но вместо пушката си взел чадъра. Изведнъж пред него изскочил лъв. Насочвайки чадъра, моят приятел стрелял и убил звяра на място. - Невъзможно! Някой трябва да е стрелял отстрани. - Именно... Най-кратката студентска телеграма: $О$. По време на комунизма в СССР Брежнев викнал при себе си вътрешния министър за справка: - Колко евреи имаме в страната? - Към 4-5 милиона. - А ако им разрешим да емигрират в Израел, колко от тях ще поискат да емигрират? - Към 12-15 милиона.