Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- По-добре мълчи, Иванчо. - Защо, татко? - Защото е по-добре да мълчиш и да те мислят за идиот, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения.
Разни 1,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки, от които едната бременна си говорили: -А бе , муцко, как върви бременността? Другата отвърнала: -Ами , мацко, какво да ти кажа, близнаци са този път , ама ми е странен факта, че съм спала само с мъжа си и се чудя от кой ли ще е другото..? ! Стар професор чете лекция в икономическия университет: - Робин Худ взимал пари от богатите и ги давал на бедните. С времето неговата група се увеличавала, а самите те почнали да се жалват ,че става все по-трудно взимането и искали повече пари и привилегии за самите себе си. А Робин Худ привикнал към разкошния живот, скъпи дрехи, скъпоценности. Започнал да пие само отлежало вино и да се вози в каляска с наета охрана...Парите, които събирал от богатите почнали да не стигат, наложило се да взимат пари от по-бедните. В началото им взели това, което те самите им дали, а после даже им взели и това което си били заработили самите бедни...Ах, за какво говорех?...Да, именно така в големите несгоди се родила данъчната служба.... Допълнение към правилата за покер: пистолет "Магнум" 44-ти калибър бие 4 аса. Отишъл Иванчо в първи клас и още на първия урок заявил на учителката: - Г-жо Петрова, прекалено съм умен за първи клас! Преместете ме направо в трети! Тя го води при директора и му предава молбата на Иванчо. Директора: - Е добре! Хайде да го проверим! Колко е, Ваньо, 3 х 3? - 9! - Правилно! А колко е 6 х 6? - 36! - Точно така! Г-жа Петрова, мисля, че можем да го преместим в трети клас! Г-жа Петрова: - Нека проверя логичното му мислене! Какво е това, Ваньо, което кравата има 4, а аз 2? - Крака! Учителката: - Хм, а това което ти имаш в панталоните, а аз не? Слисания директор, даже не успял да си отвори устата, когато Ваньо отговорил: - Джобове! Учителката: - Правилно, местим те в трети клас! Директора: - А аз мисля, г-жа Петрова, че можем направо го преместим в 5-ти клас, защото на последните два въпроса аз самия се обърках! На ЗАЗ налетял Мерцедес 600. Из под Мерцедеса излиза дребен мъж с очила голям диоптър и тропа по прозореца. Стъклото се спуска; зад волана борческа "натура": - Кво искаш, бе? - Ами сгазихте ми колата! - Кво, не разбрах. - Не чухте ли преди малко, нещо да скърца под колата ви? - А-а-а-а да не съм те ударил? - Да! - Слава богу. А аз си помислих, че накладките са ми за смяна.