Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишла баба Яга на плаж и видяла до нея да седи голо момиче: -Защо си гола? - попитала тя, а момичето и отговорила: - Не сам гола бабо Яго, това е еротично бельо, нищо не разбираш от мода. Прибрала се баба Яга в къщи, изкъпала се от плажът и си легнала на леглото гола. Прибрал се мъжът й и я пита: -Защо си гола бе жена? Тя му отговаря: -Нищо не разбираш бе мъжо, това е еротично бельо. Мъжът и отговаря: -Ми, да беше го изгладила малко а?
Семейни 3,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива разкошна блондинка при доктора. Той и казва: - Съблечете всичко, сега ще ви прегледам. Блондинката се възмутила: - Но мен боли шията! Защо всичко? Докторът помислил малко и казал: - Права сте, оставете чорапите! В час по биология учат за морската флора и фауна. По едно време учителката пита учениците: - Знаете ли защо калканът е плосък? Всички мълчат и се оглеждат, само Иванчо вдига ръка. - Кажи, Иванчо, защо според теб калканът е плосък? - Защото го е опънал кита и калканът станал на вестник! - отговорил Иванчо. - Иванчо, как не те е срам, вън! Утре да доведеш баща ти или изобщо не ми се мяркай пред очите! На следващия ден бащата на Иванчо отива в училището. - Добър ден, госпожо, кажете какво има, някакъв проблем със сина ми? Учителката възмутена му разказала случката от предишнея час. - А вие, като сте учителка по биология, знаете ли защо на рака са му изпъкнали очите? - попитал бащата на Иванчо. - Ами не мога да кажа със сигурност, има някои теории по въпроса, но съвременната наука все още няма категоричен отговор на този въпрос - отвърнала изненадана учителката. - Ами тогава аз ще ви осветля по въпроса - на рака са му изпъкнали очите защото видял как китът опънал калкана! - Докторе, дайте ми някаква надежда! - Няма проблем. За мен последното желание на умиращия е закон! Не разбирам балета. Не разбирам и операта. При това операта ми е непонятна и като изкуство,и като браузър... Ромео бил известен Дон Жуан. Дълги години обикалял той села и паланки и не пропускал да ощастливи някоя и друга хубава булка. Винаги обаче с него бил конят му Викентий. Така станало и сега. Решил Ромео да посети поредната хубавица на селото която щяла да бъде сама цялата нощ. Извикал той верния си кон Викентий и му казал: - Аз се качвам горе при хубавицата а ти ще стоиш тук под балкона; че ако вземе да се върне мъжът и скачам и бягаме. Речено-сторено. Неминало обаче много време и на вратата се почукало. Без много да мисли Ромео скочил през прозореца. А младата жена попитала: - Кой е? - Как кой - конят! Дойдох да кажа, че заваля и ще чакам във входа.