Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят.И той питал майка си: -Мамо,как съм се появил на бял свят? -В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: -Тате,как съм се появил? -В роза те намерихме! И накрая в съчинението си Иванчо писал: -Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно,без да знаят за кефа от личния живот...
Ученически 3,441 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студентка чете на скамейка в парка.До нея е приседнал полицай за да си изяде баничката.Едно помиярче е клекнало до тях и ги наблюдава дружелюбно.Полицаят му подхвърля парченце баничка. - На,хапни да не гладуваш като студент! Студентката,скъсва 1 лист и го подхвърля на кучето. - На,почети да не си като сержант! Иванчо се прибира от училище: - Мамо, Татко, мисля, че няма да е здравословно ако ми видите бележника!- Взимат го, гледат, а там: три шестици! Всички припадат. - Нали ви казах, че няма да е здравословно! - Две гарги си летели, особено едната. Както си хвъркали, едната кихнала и умряла. - Защо? - Aми, защото си сложила крилото на човката. - Не, защото другата не й казала "Наздраве!". В богаташки квартал на Ню Йорк се заселил индус. Съседът му - американец си купил чисто нов Ролс-Ройс. След един месец индусът отива при него и му казва: - Аз живея не по-лошо от тебе. И аз си купих Ролс-Ройс. Американецът се ядосал и си направил басейн в двора. След месец индусът, отново отива при него и казва: - Аз не живея по-лошо от тебе. И аз имам басейн. Минава се още един месец и индусът пак отива при него: - Слушай, аз май живея по-добре от тебе. На мен съседът ми е американец, а на теб - индус... Един пияница се обажда вкъщи: - Скъпа, днес имаме банкет от работата, така че може да ме донесат малко по-късно!