Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива един мъж в месокомбинат и моли да го наемат като дегустатор. Отговарят му, че дегустатори си имат достатъчно. Той обаче настоява, че е изключителен талант и в крайна сметка го изпращат в отдел кадри откъдето му назначават проверка. Почва дегустация. Дават на мъжа колбас, той го лизва с език и казава: - Така, това е Хамбургски, съставен е от 70% говеждо, 21% соя и т.н. Всички са впечатлени. Дават му втори колбас да пробва, но този път му завързват очите. Мъжът отново познава колбаса и всичките му съставки. Тогава решават да му направят номер. Подготвили секретарката, тя се съблякла и дали на мъжа да я лизне между краката. Мъжът помляскал и казал: - "Амбарица".......... Всичко почнали да се побутват и да се смеят, но мъжа продължил: - ........номер 16, апартамент 10, казва се Юлия!!!
Семейни 3,150 прегледа
Следващ →

Още вицове

По радиото предават мача България-Италия : - И ето излизат на терена нашите национали. Ст.Петров подава на Бербатов, той се засилва и гооооол. Втора атака за нашите Янков подава на М.Петров, той от своя страна подава на Божинов, който със страхотен удар пронизва вратата 2:0 за България...... Ето сега на терена излизат и италианските национали . " След 50 истинският живот тепърва започва."- помисли си тя и... си наля още 50. Военна комисия... Лекарят гледа с изумление полуметровия член на поредния донаборник... -Не съм си и помислял , че човешки член може да е толкова дълъг! -Дребна работа! Моите братя имат по дълги! -Браво, браво! Трябва да благодарите на баща си, че ви е надарил толкова! -Не на баща си, а на майка си благодарим! -Майка ви не може да ви надари, а само по бащина, мъжка, линия :баща, дядо, прадядо! -Да, бе, да! Мйка ни е едноръка, и като ни е къпала за какво мислите, че ни е държала? ! На един процес на всички им било много скучно и един циганин казал на съдията: — Целуни ме по задника! Съдията му отговаря: — Вън, ама веднага вън, излизай!!! Циганина казва: — Ее не не тука всички да видят! Погледнах на себе си от положителната страна и ... не се познах.