Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Изпратили две кучета - Белка и Стрелка, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Белка: - Белка! - Бау-бау. - Натисни червеното копче! След един час викат Стрелка: - Стрелка! - Бау-бау. - Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: - Ало, блондинката! - Бау бау? - К`во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!
Блондинки 3,842 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се един мъж от командировка и веднага - към гардероба. Отваря го със замах, обаче там няма никой. Поглежда под леглото - никой. Претърсва цялата къща - няма никой. И си мърмори: - Ех, защо живея толкова самотно... Защо Баба Марта е люта? Защото Април е мек а Февруари - къс. Що за дивотия! Мечтая си аз, а се сбъдват мечтите ми на някой друг? Май ги краде от мен?! Двама каубои стоят в бара. Отвън минават 10-тина конника. Единия каубой казва на другия: - Ей оня там на коня, вчера ми спаси живота! - Кой бе? - Оня бе, на коня. - Ама те всичките са на коне! - Абе, оня със сомбрерото. - Ама те всичките са със сомбреро. Ядосан, каубоят вади пищова и стреля по конниците: - Видя ли оня дето падна от коня? - Да. - Е, за него ти говорех. Той вчера ми спаси живота. Българи задават въпрос към радио Ереван: - От четири години не сме яли месо, а започват постите. Какво да правим? Отговор: - Спирайте да ядете!