Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Изпратили две кучета - Белка и Стрелка, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Белка: - Белка! - Бау-бау. - Натисни червеното копче! След един час викат Стрелка: - Стрелка! - Бау-бау. - Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: - Ало, блондинката! - Бау бау? - К`во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!
Блондинки 3,843 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съжалявам, но зимата е дълга и студена - казал Джепето и хвърлил Пинокио в огъня!!! Една мутра влиза в магазин. И пита: - Тва ко е? Продавачката: - Това са портокали. Мутрата: - Дай ми едно кило, всяко едно портокалче в хартийката и в торбичката. След малко мислене мутрата казала: - Тва ко е? Продавачката: - Това е киви. Мутрата: - Дай ми едно кило всяко едно киви в хартийка и в торбичата. След още малко мислене мутрата се огледал и казал: - Ами тва ко е? Продавачката: - Тва е леща, ама не се продава!!! - Как Снежанка ще си подели ябълката със седемте джуджета? - Ще изяде ябълката и после ще даде на всички. Защо всеки път когато киха шефа, машинално си казвам наум :"Да пукнеш дано!" (Шефе, майтапя се само!") На интервю за работа: - Преди да ви взема на работа в нашата фирма, бих искал да разбера, дали сте склонни да лъжете, да клинчите, да крадете, да закъснявате... Безработния: - Не, но ако това е необходимо за фирмата, мога да се науча.