Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сливенски циканини срещат казанлъшки цигани и ги питат: - Как сте, бе мангали? Казанлъшките отговарят: - Вий сте мангали, ние сме ман’Сали!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Прасчо влиза при Мечо Пух и го пита: - Мечо, какво ядеш? - Не виждаш ли, мед! - А защо мирише толкова странно? - Сигурно защото го ям за четвърти път...
Животни
03.10.2017
3,277 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една баба и един дядо решили да си припомнят младините. Дядото я поканил на среща в ресторант "Шератон". Дядото отишъл с букет цветя. Чакал, чакал три часа, но бабата не дошла. Прибрал се дядото бесен в къщи. Разкрещял се: - Ти що не дойде ма? - Мама не ме пусна.
Щастието не е в парите, а в лесното им печелене.
Една жена дала обява за запознанство: "Търся мъж - непиещ, непушач, да не ходи по жени, с цел - брак". На другия ден се звъни на вратата й. Отваря - а там някакъв тип, пиян като кирка, с цигара в уста. - Какво искате? - Ами дошъл съм за обявата. - Пиете ли? - Редовно. - Пушите ли? - По две кутии на ден. - А по жени ходите ли? - Всяка вечер с различна! - А защо си дошъл при мене тогава, като бях писала точно обратното в обявата? - Дойдох да ти кажа да не разчиташ на мен.
Иванчо и Марийка били на воаяж из Африка, той на сафари, тя по магазини и музеи. Ама, нали си е шавливичка, изчукала се с едно негро. След като се върнали, нашата на третия месец усеща, че е бременна. Късно е за аборт, кво да прави? Почнала през ден да се оплаква на Иванчо: Всяка нощ сънувам страшен кошмар Иванчо,че раждам негър с две глави! Ужас! Доктори, психиатри, бременността върви нормално, той страшно притеснен за Марийка,тя всяка вечер сънува кошмарът! Идва ден за раждане, кара я нашият в родилното и чака в къщи. След няколко часа звъни телефона: -Съпругата Ви роди мъжко! -Браво, всичко нормално ли е? -Нормално е, само че има проблем! -Кво, да не роди негърче с две глави? -Не, нормално е детето.. -Оох, слава богу, няма проблем!
- Каква е перфектната първоаприлска шега? - Да излъжеш някого, че е спечелил "Пълна промяна" и да го заведеш в клиника за смяна на пола.