Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Добре, че си идваш навреме! Не се справям със сина ни! - Какво е направил? - Когато се прибирахме от училище към къщи, той ме попита какво продава в парка гримираното момиче с много къса мини-пола. - Нищо лошо де! Нормално любопитство! - Да, но като се прибрахме си разби касичката...
Ученически 3,511 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена стои на стоп, и таман да я вземат - след отрицателно време я свалят. На поредния спрял да я вземе тя обяснила, че много й мирише оная работа. Той я успокоил като й казал, че носът му е запушен и я качил. След секунди я изгонил от колата. - Ама защо? - Защото ми залютя на очите. Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. Пабло Пикасо Пепеляшка се стягала за онзи бал от приказката... Ама нали горкана нищинко си нямала, обадила се на кръстницата – фея. Дошла феята и с вълшебната пръчица – цънк - и от тиква – каляска... цънк – от тиква дамска шапка, цънк – от тиква дамска чанта... Приготвила се Пепеляшка с целия си блясък и накрая феята я погледнала над ниските си очила като по западнярска реклама и попитала: - Е, дъще, не пропускаме ли нещо? - Бе то хубаво, Кръстнице, ама... неразположена съм... - Нямаш проблеми – казала кръстницата – цънк – от тиква тампон... Горките... нали били патки, залафли се за мода и модни тенденции и в залисията кръстницата забравила пак да й напомни за 12 часа... - Вероятно е ужасно да си куц! - казва състрадателна жена, докато пуска пари в шапката на просяка. - Така е, мадам... - Но още по-ужасно е, навярно, да си сляп? - Много по-лошо! - въздъхва просякът. Когато бях сляп, ми пускаха в шапката какви ли не боклуци... - Казват, че е полезно за здравето да се ходи бос. - Да, наистина. Събудя ли на сутринта с обувките обикновено ме боли главата.