Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Крокодилът, жабата и лъвът станали студенти. Крокодилът в СУ "Климент Охридски", Лъва в УНСС, а жабата в ТУ София. Срещнали се след една година. Лъвът казал: - Аз повече не се връщам там (УНСС). Всички са по-големи лъвове от мен. Крокодилът: - Аз също. В този СУ всички са с усти по-големи от моите. Избиха ми комплекси даже. Жабата: - Аз оставам. Нали съм най-хубавата колежка.
Студентски 3,641 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно вампирче отива при баща си и му казва: - Тате, дай ми малко хляб. - Абе ти какъв вампир ще ставаш, за какво ти е хляб? - Ами долу е станала една катастрофа, да ида да си топя... Един човек бил много болен, но където и да ходел никой лекар не можел да му помогне. Човека обиколил света и накрая отива при последния лекар: - Докторе помогнете ми моляяяя ви!! - Съжалявам но медицината е безсилна към вашата болест... - Ама докторе вие сте ми последната надежда нещо ми препоръчайте!! - Ами може да пробвате с кални бани... Човека доволен отива на кални бани ама минават месеци и никакво подобрение. Връща се той при доктора и му казва: - Защо ми препоръчахте кални бани, не ми помагат? - Ами.. да свиквате с почвата... Днес Стефан Софиянски обяви, че излиза щастлив от политиката. Не беше ли редно да изчака съда да обяви как ше излезе точно... ------- - Защо е щастлив Софиянски? - Защото на последните избори неговата партия спечели цели 0.74 процента... -------- За всеки случай остава депутат, поне още време ще има имунитет за щастието си Математичката: - Сега ще направя един фокус! - Какво мислиш да правиш през празничните дни? - Да кача 2-3 килограма!