Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Съден ли сте? - Четири пъти и все на смърт. - От кого? - От четирима лекари.
Адвокати 3,982 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят момчета и момичета на една маса и момчетата се хвалят: - Моя е 18см! Момичета: - Е-е браво! Другия: - Моя е 22см! Момичетата: - И-и-и много добре!! Третия: - А пъ моа е 24,5см! Момичетата: - Уао-у-у!!! Четвертия най-небрежно: - Е моя е 6см! Момичетата: - Хи-хи-хи-хи!?! А той: Не хи, а фи!!! Блондинка казва на приятеля си: - А ще ми купиш ли тази огърлица, или не? - Това ултиматум ли е? - Не, бисер. Американска радост - сега една американска ракета сваля един китайски изтребител. Китайска радост - сега китайският изтребител струва двойно по-евтино от американската ракета. Иванчо отива при баща си и го пита: - Тате, защо на мама корема е подут? - Защото е пила много вода! - отговаря бащата. Уванчо отива при майка си чука по корема й и казва: - Ей брато, ако незнаеш да плуваш - спукана ти е работата... Главният лекар прави визитация. Старшата сестра докладва: - Стая 25 - мъж, 45-годишен, порязал се при трудова злополука. Стая 26 - жена, блондинка, 22-годишна, счупила си крака, докато събирала листата с гребло... - Мхмхмхм, интересно! - прекъсва я докторът. - И как се е случило това? - О, забляла се и паднала от дървото...