Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съобщение: " Програмата на Microsoft не извърши никаква грешка, но по навик ще се затвори"
Програмисти 3,336 прегледа
Следващ →

Още вицове

В 2 през нощта,из блока,се носи песента"Градил Илия килия". Комшията блъска по стената и крещи: - Кво си се разцвилил посред нощ бе пияндур смотан, поне да я беше изпял като хората,а ти,като на "Мюзик Айдъл"! Иванчо казва на баща си: - Тате, дай малко пари за кока. - Ето ти 100 кинта. - Тате, но тя струва едва 2лева. - Доста е спаднала цената, от когато бях на твоята възраст. - Ама, тата, Кока-кола - Аааа ....... Моя грешка Из полицейски доклад: "Днес, 13.08.2014 г., бе задържан мошеник, който продава субстанция с твърдението, че това е "еликсир за дълъг живот". Установено е, че става въпрос за престъпник - рецидивист, който е бил задържан за подобно мошенничество през 1772, 1829 и 1903 година." Двама ловци си приказват: — Моето куче е много странно. Като стрелям и не уцеля, то ляга на земята и почва да се търкяла от смях! — А когато уцелиш? — Не знам, то ми е само от три години… - Мамо, днес директора на училището ме попита дали имам братя и сестри. - Е, и ти какво му отговори? - Ами казах, че съм единственото дете в семейството. - И той какво каза? - "Слава богу!"