Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка отишли на почивка с техните, но имало само двойни стаи. И Иванчо трябвало да спи с Марийка. Майка й й казала: - Мойто момиче, каквото и да ти казва Иванчо, казваш: не бива, Иванчо, не бива. И вечерта легнали на 2 различни легла и Иванчо казал: - Марийке, бива ли 2 деца да лежат в 1 стая, а в 2 различни легла. - Не бива, Иванчо, не бива (и легнала при него). - Марийке, бива ли 2 деца да спят на едно легло с дрехи? - Не бива, Иванчо, не бива (и се съблекли). - Марийке, бива ли 2 деца да са голи в 1 легло и да не се шибат? - Не бива, Иванчо, не бива (и те се ебали..). На сутринта майката на Марийка пита Иванчо: - Как беше вечерта? Марийка: - Мамо от тва твойто "не бива", Иванчо цяла нощ ми го набива.
Иванчо и Марийка 2,316 прегледа
Следващ →

Още вицове