Кой как отива на рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с торта.<BR>Руснакът: с водка.<BR>Българинът: с приятели.<BR><BR>Кой как се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с домакинята.<BR>Руснакът: на четири крака.<BR>Българинът: с остатъка от водката.<BR><BR>Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?".<BR>Французинът: "Дъщерята май беше по хубава".<BR>Руснакът: "Много мъ’ биха ама и аз удрях".<BR>Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея".
Умираща баба с усилие говори на внучката си:
-Искам да ти оставя моята ферма. Това включва вила, трактор и друго оборудване, чифлик и 22 398 750 долара в брой.
Внучката, виждайки себе си богата, казва:
-О, бабо! Tолкова си щедра! Аз дори не знаех, че си имала ферма. Къде е?
С последния си дъх бабата прошепнала:
-Facebook ...